WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Royal Canin Cavalier King Charles 27 Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Cavalier King Charles 27 Yetişkin Köpek Maması 

 Royal Canin’in ürettiği özel seri mamalar, cinsiyet, yaş, ırk, hastalıklar, vücut fonksiyonları, boyut ve kiloya göre değişiklik göstermektedir. Özel formülleri ile çeşitli hastalıklara tedavi sağlayan, çeşitli hastalıkları önleyen, çeşitli gelişmeler gözlenmesi için takviyeler içeren, çeşitli fonksiyonların düzenlenmesi için içeriğinde çeşitli besin öğeleri bulunduran çeşitleri bulunmaktadır. 

  Bu özel serilerden olan, Royal Canin Cavalier King Charles 27 Yetişkin Köpek Maması, ırka özgü özelliklerin korunmasını ve olması satılık köpek gerektiği gibi gelişmesini sağlarken, bir yandan da hastalıklara karşı bağışıklık sağlar ve bazı hastalıkların önlenmesinde kullanılır. 

 Örneğin bu ırka özel köpeklerin çene yapılarına uygun, tüy özelliklerini geliştirecek ve koruyacak, kilolarını dengede tutacak ve olması gerektiği gibi bir kiloya sahip olmasını sağlayacak, kalp fonksiyonlarını destekleyecek besin öğelerini içeriğinde bulundurur ve özel formülizasyonu ile köpeğinizin en iyi şekilde gelişerek mutlu bir yaşam sürmesini sağlar. 

 Bu mama içeriğinde; kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, mısır, yeşil çay ve üzüm özleri, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, bitkisel lifler, balık yağı, soya yağı, mineraller, hidrolize maya, hodan yağı, hidrolize kıkırdak, A vitamini, demir, bakır, iyot, çinko, selenyum, manganez, koruyucular ve benzeri daha bir çok besin öğesini bulundurur ve hayvanınız için neyin iyi geleceğini bilen Royal Canin, kullanılması gereken her besin öğesinden ne kadar kullanılması gerektiğini belirlerken sizlerden de yardım almaktan çekinmiyor. 

  Veteriner hekimler ile geliştirilen özel formülü ile her mama kendine özel bileşim oranları içeriyor ve kedi ve köpeğiniz için en doğru beslenme diyetini ortaya koyuyor. Bu diyetler gerek kilo düzenleme amaçlı olsun, gerek satılık yavru köpek hastalıkların tedavisinde kullanılacak olsun, gerek kedi ya da köpeğinizin özelliklerini ve görünüşünü geliştirip güzelleştirmek amaçlı olsun, her ne amaçla olursa olsun daima sizin evcil dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu düşünülerek hazırlanır ve sizlere tavsiye edilir. 

 Doğru mama seçimi, özellikle kedi ve köpeğinizin sağlığı için oldukça önemlidir ve oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer kullandığınız mama kedi ya da köpeğiniz için iyi gelmiyorsa ya da daha iyi gelecek bir mama biliyorsanız, önce mutlaka bir veterinere danışın ve kedi ya da köpeğinizin herhangi bir alerjik sağlık problemi olup olmadığını kontrol ettirin. Böylece evcil dostunuz için doğru mamayı seçerek en büyük iyiliği yapmış olacaksınız.  

 Kilo, yaş, boyut, cinsiyet, sağlık durumu ve benzeri etkenlere göre verilmesi gereken mama miktarında değişiklik olabilir fakat kedi ya da köpeğinizin günlük alması gereken kalori miktarı ve yemesi gereken mama miktarı belirlendiği zaman emin olun kedi ve köpeğinizin metabolizması düzene girecek, daha sağlıklı olacak, daha mutlu olacak, olması gereken sağlıklı kiloya kavuşacak, daha rahat yemek yiyecektir. Kısacası sizi de mutlu edecek ve bu mama sizi de etkileyecektir. 

 Almadan önce mutlaka bir veterinere danışın ve kullanılması gereken en doğru mamayı seçerek kullanmaya başlayın. Kısa zaman satılık köpek yavrusu içerisinde kedi ve köpeğinizin daha sağlıklı ve diri göründüğünü, ortalıkla mutlulukla dolandığını göreceksiniz.  

  Mamaların formülizasyonu sırasında sizden de kedi ve köpeklerinizin mutluluğu hakkında görüşlerinizi alan, kedi ve köpek sahiplerinin bilgilerini de önemseyen Royal Canin, daima sizin ve evcil dostunuzun sağlığını ve mutluluğunu düşünmektedir. 

 Mamanızı seçerken lütfen kedi ya da köpeğinizin ırkına, yaşına, boyutuna, sağlık durumu ve benzeri her türlü özelliğine dikkat ediniz ve kedi ve köpeğinizin mutluluğunu ve sağlığını ön planda tutunuz. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: