WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Köpek Maması 

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Köpek Maması 

Royal Canin’in ırklar için özel olarak çıkarttığı mama serilerinden bir tanesi olan bu Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Köpek Maması, büyük ırktan olan köpeklerin yavruları için geliştirilmiş ve yavru büyük ırkların gelişip sağlıkla büyümesi için gerekli ve önemlidir. Doğru mama seçimi satılık köpek köpeğiniz için de sizin için de oldukça önemlidir. Köpeğinizin beslenip olması gerektiği gibi büyümesi amacıyla üretilen ırklara, yaşa, kiloya, boyuta, cinsiyete, alınması gereken vitamin ve minerallere göre, köpeğinizin hastalık durumuna, günlük harcayabileceği kalori miktarına göre üretilen ve seçilen mamalar ile evcil hayvanınızın sağlığını korumak mümkündür. 

Köpeğinizin mamaya uygun olan ve olmayan özelliklerine bakarak o mamanın köpeğinizde yaratacağı etkiyi tahmin ederek seçilen mamalar, köpeğinizin sağlığını korumaya ve evcil hayvanınızı daha sağlıklı kılmaya yardımcı olur. Vitamin, mineral, protein ve benzeri besin ögelerini mamaların içermesi gereken unsurlara ve üretilen mama serisine göre dengeleyerek kedi ve köpeklerinizin sağlıklı olmasını ve sağlıklarının korunmasını sağlar. İçerikleri mamaların türlerine ve serilerine göre değişen bu mamalar, ırkların büyüklüğü, yemeleri gereken besin ögelerine göre dengelenir. 

İçinde protein, yağ, kül, diyetsel lif, A vitamini, D3 vitamini, demir, iyot, bakır, manganez, çinko, selenyum, koruyucular, antioksidanlar, kurutulmuş kümes hayvanı eti, kümes hayvanları yağı, kümes hayvanları karaciğeri, pirinç, mısır glüteni, mısır unu, soya yağı, bitkisel lif gibi maddeler içerir. Aynı zamanda satılık köpek yavrusu hodan yağı, hayvansal yağ, pancar küspesi, maya özü, balık yağı, yumurta tozu, taurin, çuha çiçeği özü gibi besin ögeleri bulunduran bu mama, köpeğinizin olması gereken boyutlara ve kiloya ulaşması, tüylerinin güçlü ve sağlıklı uzaması, metabolizmasının gelişmesi ve desteklenmesi gerekir. Bunun için gereken her besin ögesini uygun miktarda kullanarak hazırlanan bu mamalar, sizi ve köpeğinizi mutlu etmeyi amaçlar. 

Köpeğinizi sağlığını da en az sizin kadar düşünen Royal Canin, sizlerle de çalışarak kaydettiği ilerlemeleri mamalarına yansıtıyor ve veteriner hekimler ile yürüttüğü bu çalışmaları sizlere sunarken köpek ve kedilerinizin sağlık, mutluluk ve sizlerin mutluluğunu düşünerek mamalarını daima geliştirir. Köpeğinizin sağlıklı gelişip büyümesi için üretilen bu özel seri mamalar, Royal Canin’in köpekleriniz için ürettiği ve mamaların özelliklerine bakarak satın alıp köpeğinizin içeriğine göre beslenmesini sağlayan formülleri ile köpekleriniz daha sağlıklı ve daha mutlu büyüyerek gelişmesini sağlarlar. 

 Royal Canin, doğru mama seçimi için daima öncelikle bir veteriner ile görüşülmesini ve içeriği ile ilgili olan bütün tereddütlerin giderilmesini sağlamak için en doğru yöntemdir. İçinde köpeğinizin hastalık ya da alerjik durumuna yavru köpek fiyatları uygun olmayan maddeler bulunduran mamalar, köpeğiniz için tercih edilmemeli, danışılarak mama seçimi yapılmalıdır. Köpeğinizin doğru mamayı kullanması sağlığı ve mutluluğu açısından çok önemlidir. 

Büyük ırkların yavruları için üretilen bu ürün ile amaç, köpeğinizin ırksal özelliklerini kazanmasını ve sağlıklı büyüyerek olması gereken boyutlara ulaşmasını sağlar. Tercih edilmesi gereken mamalar, içeriğine bakıldığı gibi özellik ve özel serisine de bakılarak alınmalıdır. Özel serilerde üretilen mamalar, ırkların hastalıkları, ırksal düzensizlikleri ve hastalığa eğilimlerine bakılarak piyasaya sürülür. Bu mamaların seirlere göre ayrılmasında sadece ırklar değil her türlü ihtiyaç duyulacak özellik düşünülür ve bunlara göre özel mamalar sunulur. İçerdiği besin ögelerine bakılarak mamalar her seriye göre özeldir ve besleyici özellikleri her türüne göre değişir. Kedi ve köpeklerinizin sağlıklı büyüyerek düzenli ve güzel bir yaşam sürmesini sağlayan bu mamalar, içeriğine bakılarak tercih edilmelidir. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: