WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Köpek Maması 

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Köpek Maması 

Dünyaca ünlü bir marka olan Royal Canin ırklara özel yaptığı mamalardan biri de Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek mamasıdır. Royal canin her ırk için ayrı mama hazırlaması ve kalitelisi – güvenilirliği ile bilinmektedir. Çünkü her ırkın kendine has besin ve besin değerleri ihtiyaçları olmaktadır. Bazı ırkların satılık köpek enerji için daha fazla yağa ihtiyaçları varken, bazı ırkları tüyleri için A ve E vitamini içeren besinlere daha çok ihtiyaçları vardır. Bu yüzden her ırk kendi için özel olarak hazırlanmış mamayı yemesi gerekmektedir. 

Bunu bilen Royal Canin her ırk köpek için ayrı mama hazırlamaktadır. Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek maması büyük ırk yavru köpekler için özel olarak hazırlanmış bir köpek mamasıdır. İçerisinde büyük ırk yavru köpekler için önemli olan besin olmaktadır. Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek mamasından bahsetmeden önce mamanın içeriklerine değinmek gerekilir. Bu sayede mamanın özelliği ve yeterliliği fark edilmiş olacaktır. Ayrıca mamayı yapan markanın güvenilirliği de önemli bir konudur. Bu yüzden buna da değinmek gerekilir. 

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Köpek Maması büyük ırk yavru köpeklerin ihtiyacı olan enerji miktarını düşünmüş ve yavru köpeğinizin enerjik bir yapıda olması için içerikleri hazırlamıştır. Aynı zamanda yavru köpeğinizin sağlam ve dirençli kemikler – eklemlere sahip olması, iyi bir sindirim ve boşaltım sistemine sahip olması için dizayn edilmiştir. Bağışıklığı kuvvetlendiren Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek maması sayesinde yavru köpeğinizin sağlığı da kontrol altındadır. 

Royal Canin mamalarında genelde belirli olan 50 içeriği koyarak hazırlar. Bu içerikler besin değerleri bakımından zengindir. Bu sayede mama oldukça iyi kalite de olacaktır. Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek yavru köpek fiyatları mamasında da onlarca besin ve besin değeri görülmektedir. Bu besinler protein desteğini sağlama, vücut yapısı korumak ve iyileştirmek için özel olarak belirlenmiştir. Ayrıca mamanın lezzetli ve doyurucu olması da unutulmamıştır. Mamada bol et ve protein desteği olması da bu yüzdendir. Mamadaki protein miktarı %30 olarak verilmiştir. Bu oran çok iyi bir orandır. 

Diğer köpek mamalarıyla karşılaştırıldığında %30 olan protein oranı zengin denilecek bir oran olarak karşımıza çıkmaktadır. Proteinin önemli olma nedeni yaptığı görevle vücudu bir zırh gibi korumasıdır. Bu sayede vücut sağlığı korunmuş olacak ve zararlı mikroorganizmalar vücut içinde yer edinmeyeceklerdir. Ayrıca vücut yapını koruma görevi de vardır. Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek mamasında A ve D3 vitaminleri kullanılmış bu vitaminler görev bakımından incelendiğinde A vitaminin göz, tüy ve deri sağlığı için gerekli olduğu görülür. D3 vitamini ise kemik, kas ve eklem sağlığı için çalıştığı bilinmektedir. Ayrıca bir mineral olan Demir satılık köpek yavrusu içeriğinin de kemiklerin onarılması, kemiklerin gelişimi için önemli olduğu bilinmektedir. Bol mineral ve vitamin içeren Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek maması bu yüzden önemli bir mamadır. 

Royal Canin dünyaca ünlü olan bir ithal markadır. Bir veteriner tarafından evcil hayvanlara en iyi beslenmeyi sağlamak için kurulmuştur ve kurulduğundan beri bunun için çalışmıştır. Royal Canin yapısında bulundurduğu uzmanlarla yılların tecrübesi birleştirmiş ve en iyi mamayı yapmaya çalışmıştır hep. Bu yüzden dünyaca ünlü dergilerde evcil hayvan beslenmesi konusunda sık sık tavsiye edilmiştir. Kaliteli mamalar yapması sonucu süper Premium maması olması da bu yüzdendir. Eğer yavru köpeğiniz için bir mama arıyorsanız Royal Canin Maxi Junior büyük ırk yavru köpek maması tam size göre bir mamadır ve hiç endişe duymadan alabilir, köpeğinize verebilirsiniz. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: